Flowershow Japonské inspirace

Lednice 2005

Milošek

Tak tohle je můj Milošek, jako anglický šlechtic z období baroka. Že se nám povedl? Za spolupráci při realizaci děkuji Jarče Žákové.

Milošek 2

Zase Milošek. Klobouk na hlavě měl přizdoben zlaceným eukalyptem, trávou, solidagem a delphiniem. Z Delphinia byla zhotovena i brož na krku. Spona na opasek, stejně tak jako přezky na boty jsou ozdobeny opět solidagem, eukalyptem a delphiniem. Ozdobou je kord, přizdobený opět stejnými květinami. Vše je doplněno zlatými drátky a perličkami. Ozdoby vychází ze základní myšlenky tvořit evropany v barvě modré a zlaté a japonce v bílé a červené.

Milošek a Stáňa

A zase Milošek. Spolu se Stáňou jako japonskou dívkou. Stáňa je jednou z autorů celého projektu. Takhle krásně ji ozdobila Anežka Chlebková

Zase ti dva

A ještě jednou tahle evropsko-asijská dvojka. Tentokrát krásně vyniknou Stániny nádherné vlasy.

Tom

Tomáše jako "byznysmana" jsem vám opravdu nemohla odepřít. Už opravdu nevím, kdo ho tak krásně nazdobil, ale květinovou kravatu a kufřík by si dal líbit nejeden muž.

Tom a Verča

Tomáš a Verča jako moderní pár. Tady vidíte ten Tomův kufřík. A mimochodem, na výzdobu nádherné Verčiny tašky byly použity i orchideje Vanda.