Ty, které jsem měla ráda v Budapešti

Alan, John a Shu Mý nejmilejší Maďaři - Máté a Márty
Můj úžasný spolubydlicí Alan, pořádnej chlap John a skvěle ztřeštěnej Shu. Ti tři byli společně s Mattem neoddělitelnou součástí našeho bytu, a zároveň všech party, které za něco stály. Moc hodní kluci. A ten Řek se nám tam nějak připletl :-) Tohle jsou moje Maďarská zlatíčka. Hlavně Márty, takový sluníčko. Takhle hodnou holku jsem ještě nepotkala. A s Mátém byla vždycky sranda.
Jíťa a Jíťa Janis je jeden z nejbláznivějších Řeků, co znám
Jíťa a Jíťa. Tak si teď všichni myslí, že všechny češky jsou vysoké blondýnky :-) A Jitka je nejtypičtější české jméno. Janis je jeden z nejbláznivějších Řeků, co znám
Ital, Japonec, Američan...Tři světadíly, ale pivo jim chutná stejně Evča a Nika, moje česko-slovenské spolubojovnice
Ital, Japonec, Američan...Tři světadíly, ale pivo jim chutná stejně Evča a Nika, moje česko-slovenské spolubojovnice. Zrovna jsme dělaly velmi důležotou činnost, a to třídily listí podle barev :-)
Takhle si jedí zahradní architekti v Maďarsku
Tak tohle jsme byli všichni zahradní architekti - Sokraťáci v Budapešti. V naší oblíbené indické restauraci...
Matt Robi
Matt z Nového Zélandu. No, škvarky moc nechtěl, ale český Kozel mu chutnal vždycky Robi a věčná lahev pálenky v rukou. Takhle má vypadat správný učitel. Mladý, chytrý, vtipný, no prostě fajn chlap.
Tohle je naše mezinárodní a mezikontinentální dívčí banda. A jeden vlezlý Ital :-)
Tohle je naše mezinárodní a mezikontinentální dívčí banda se kterou jsem nejčastěji jezdila na výlety. A jeden vlezlý Ital :-)